Göz sağlığı ile ilgili merak ettikleriniz

Atasun Optik, toplumsal fayda yaratmayı amaçlayan yaklaşımıyla, hem sektörün gelişimi için hem de kamuyu bilinçlendirmek üzere oluşturduğu projelerle, önemli adımlar atmaya devam ediyor.

İyi görme ve görünmeyi herkese ulaştırma misyonuyla hareket eden Atasun Optik, çalışmalarını toplumsal farkındalık yaratan projelerle zenginleştiriyor. Son olarak gozumuzsaglikta.com web platformunu hayata geçiren Atasun Optik, göz sağlığına dair bilime dayalı içeriklerin bulunduğu bu platformla, kamuyu bilinçlendirmek üzere önemli bir adım atıyor. 

Göz sağlığı hakkında toplumsal bilinci artırmak amacıyla çalışmalarına hız verdiklerini belirten Atasun Optik CEO’su Nihat Aydın, “Dünyaca ünlü markaları tüketicilerle buluştururken sektöre ve toplumumuza katma değer kazandıracak projelere de imza atıyoruz. Bu misyondan hareketle tüketicilerimizi yepyeni bir platformla buluşturmaya başladık. ‘Gözümüz Sağlıkta’ adını verdiğimiz bu platformda göz bozukluklarından göz hastalıklarına, çocuklarda göz sağlığından doğru bilinen yanlışlara kadar geniş bir yelpazede bilime dayalı bilgiler sunuyoruz. Düzenli olarak güncellenecek platform aracılığıyla güvenilir içerikleri herkesin erişimine açarak, toplum karşısındaki sorumlu duruşumuzu sürdüreceğiz” şeklinde konuştu. 

Doğru ve güvenilir bilgiye ulaşmaktaki güçlüğü gidermeyi hedefliyor

‘Gözümüz Sağlıkta’ platformu, internet kullanımının yaygınlaşmasıyla ortaya çıkan doğru ve güvenilir bilgi kaynağına ulaşmaktaki güçlüğü gidermeyi hedefliyor.

Hibya Haber Ajansı

Okunma